Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde můžete psát dotazy či postřehy. Pište prosím jenom to,  co se týká obsahu stránek.

 

 

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků na www.historie-vrbno.estranky.cz

  Provozovatel těchto stránek si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který obsahuje vulgární výrazy, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Při opakovaném porušení pravidel, bude pisateli zablokována možnost přidávat príspěvky.

děkuji za pochopení, Zdeňek Hlávka

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Fotky

(Karel, 11. 9. 2010 13:51)

Dědeček se musí v hrobě obracet, s jeho, jak tvrdíte fotografiemi kšeftujete na Aukru a teď tady budete poučovat. To mi stačí, abych si o Vás udělal obrázek.

Re: Fotky

(Zdeněk, 11. 9. 2010 17:20)

Vážená paní,Já jsem Vám moje stránky nedoporučoval,našla jste si je sama.Fotka k vůli které tolik naříkáte již není Vaše tak o čem je řeč.Už jsem Vám psal,že jste jediná z 3800 lidí které se moje stránky nelíbí.Já jsem v životě žádnou fotku neprodal. Když někdo potřeboval vždy ode mne dostal kopii a zadarmo. jestli máte takových fotek víc tak se na ně dívejte pěkně sama a vzpomínejte jak jste byli ne majiteli pily ale národními správci.A tím s Vámi končím. Pokud budete chtít mít stále poslední slovo budu nucen tuto část mých stránek zablokovat.

Nevzdávejte se

(Dana Vinklarová, 11. 9. 2010 8:40)

Pane Zdeňku, moc vás prosím, nenechte se rozhodit od závistivců a pokračujte v této práci. Pro mě je důležitější člověk, který se o takový poklad, co má doma rozdělí s ostatními a nečeká, kdo mu zaplatí za staré fotografie v Aukru.
Děkuji, že díky Vám se můžu toulat po starém Vrbně, Železné a jiných.

Re: Nevzdávejte se

(Zdeněk, 11. 9. 2010 9:32)

Paní Dano děkuji za podporu, ne nevzdám to vždyť je to můj velký ne koníček ale KŮŇ.V brzké době se na mých stránkách objeví nové věci. Ještě jednou Vám moc děkuji

pro Petru

(Zdeněk, 10. 9. 2010 15:17)

Nad čím přád pláčete. Víte vůbec co na tom obrázku je, asi těžko.Já si ovšem pamatuji když Maxovka ještě pracovala. Pokud si chcete neustále na něco stěžovat nedělejte to na mých stránkách. Máte tam kontakt. Dále by mne zajímalo kde jste tu fotku vzala Vy. Určitě jste ji nefotila. Nebo, že by jste zde byla už před druhou sv. válkou, nevěřím, to by jste ale musela být tak stará jak černé uhlí. A to jsou moje poslední slova,Už mně to nebaví.

pro Petru

(Karel, 10. 9. 2010 13:47)

Když jste jí prodala na Aukru, tak jí asi někdo koupil a taky mu jí mohl poskytnout, ne??
Má tam vaší ochranou známku, či vodoznak, nebo co??
Tak podejte žalobu vy, osobo.

Snad konečně naposled pro paní Petru

(Zdeněk, 9. 9. 2010 18:32)

Už se netrapte tím kopírováním. Teď už jsou tam jen fotky bez vodoznaku kterých mám plné CD.Jestli chcete můžete se sama přijít přesvědčit. A dále pokud je ze 3741 návštěvníků mých stránek jen jeden v opozici tak to také o něčem mluví. Tak a teď sama vidíte kdo se tady ztrapňuje. Jinak díky za kritiku ta také je k něčemu dobrá

reakce Petra

(Karel, 9. 9. 2010 17:25)

pokud Vám to nevoní, tak tady nechoďte.
Kritizovat umí každý.
dejte odkaz na Vaše stránky, ať se mrkneme jak nekopírujete...To asi neuděláte.
Pane Hlávka, nenechte se rozhodit.

Pro pana Zdeňka

(Petra, 9. 9. 2010 15:09)

Tak si sem dejte fotky, které máte Vy sám a nekopírujte fotky z jiných webů, je to trapné.A Vy pane Karle si nechte své připomínky na předvolební kampaň. Myslím, že pan Zdeněk se dokáže obhájit sám.
Když už jsme u toho, já fotky z webu na své stránky nestahuju, žádné nemám a kdybych měla, nebudu cizí fotky vydávat za své.

Poslední reakce

(Zeněk, 5. 9. 2010 14:25)

K fotografiím Ludvíkova. Mám i vlastní ale mám také takové které jsem získal od paní starostky výměnou za nějaké dokumenty a jiné foto. Fotografiemi chci jen ukázat jak to u nás dříve vypadalo. to není výstava fotografií. Vždy to patří k rubrice která je v menu. To bude ale vidět až nebudu nic doplňovat. Zatím to ale nejde.

reakce dvě

(Karel, 5. 9. 2010 13:39)

Milá Petro, píšete že zde "nic moc nepřibylo" Co jste si jako představovala?? Že je to nějaký deník, kde budete mít každý den "novinku" z historie. Jak píše pan Hlávka tak dodal pár fotografií,nějaké nové dokumenty. Všimla jste si že je tam nová rubrika "Pomníky obětem Válek" Jenom opsat všechna ta jména muselo dát práce....já jsem reagoval na to, že se mi to zdá vůči autorovi a jeho práci urážlivé.
Co se týká kopírování fotografií z internetu, je věc autorských práv a ty může autor napadnout. Takže, téměř všechny fotografie jsou staré víc jak 70-80 let a majitel je již na pravdě boží. Osobnostní autorská práva trvají po dobu života autora, majetková práva po dobu autorova života a 70 let po jeho smrti.. Po této době jsou volně k dispozici.Ovšem pokud je někdo opět nezakoupí(myslím ty práva)
Pokud je má někdo umístěné na svém webu,tak si je má opatřit viditelným vodoznakem, nebo zabezpečit proti zkopírování. Tím, že je vystaví na internet bez patřičných ochranných prvků, musí v dnešní době počítat s tím, že se tak děje.
Jistě jste si Vy nikdy nic z internetu nestáhla, že jo?? :-)
hezkou neděli


Reakce

(Petra, 5. 9. 2010 13:10)

Nepsala jsem, že by tady toho bylo málo, jen, že jsem tady dlouho nebyla a nic tady nepřibylo, slušně jsem se zeptala a Vaše odpověď pane Karle mluví za vše. Když už jsme u těchto afektiv, tak kopírovat fotografie ze stránek někoho jiného a dávat je na stránky vlastní mi přijde dost divné.Ted už si musí uvědomit vlastník stránek o Ludvíkovu, nebo tady o historii Vrbna a okolí, jak to je. Přeji pěkný den.

Pro paní Petru

(Zdeněk, 4. 9. 2010 14:19)

Již nemusím odepisovat, pan Karel se vyjádřil za mne a já mu za to moc děkuji.Není ale pravda, že by nic nového nepřibylo. Jsou tam nové obrázky mlýnů, ofocené staré dokumenty o Mnichovu na jejich překladu se pracuje.Jen taková maličkost, tyto dokumenty jsem získal až z Anglie

Petře

(Karel, 4. 9. 2010 10:58)

Vám se to zdá málo?? Umíte si vůbec představit co to muselo dát práce?? A není asi jednoduché něco nového z historie vypátrat.
Co se týká starých fotografií, tak si myslím že mezi lidma jich zase moc není a to co je na internetu, je všeobecně dostupné a kopírují je všichni. I od pana Hlávky je možno cokoliv zkopírovat.
Tak bych z toho nedělal problém.
Hezký den

Webové stránky

(Petra, 4. 9. 2010 9:23)

Dobrý den,
po prohlédnutí Vašich stránek po delší době jsem zjistila, že Vám zde nic moc nepřibylo, práce jste ukončil, nebo není čas ?
V sekci o Ludvíkovu jsem našla stejné fotografie, jako jsou va Vašem odkazu na stránky o Ludvíkovu, kopírujete je Vy, nebo je okopíroval vlastník stránek druhých ?
S přáním pěkného dne, Petra


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4